Technologia Informacyjna - oprogramowanie przydatne w pracy biurowej

Choć wiele ludzi ze słowami pakiet biurowy kojarzy wyłącznie zestaw udostępniany przez firmę z Redmond, coraz więcej użytkowników korzysta (lub przynajmniej o nim słyszało) z pakietu OpenOffice (lub też wydzielony niedawno LibreOffice). Niniejszy materiał chciałbym poświęcić jednak nieco bardziej oryginalnym rozwiązaniom, gdyż uważam, że o powyżej podanych każdy student miał okazję dowiedzieć się aż nadto. Ze względu na obszerność zagadnienia materiały te prezentuję w formie webloga (lub też jak kto woli - bloga) i będę z czasem dodawał więcej opisów oprogramowania. Pozostawiam też Wam możliwość komentowania tego, co piszę (przynajmniej na razie).

Comments

Ciekawe ciekawe

Bardzo ciekawy blog, zgłębiam już 2 godzinę co tu piszesz :D Jestem freelancerem i obracam się trochę w świecie IT od dłuższego czasu. Sam prowadzę bloga i ostatnio zainteresował mnie ITPROJECTPLACE (http://www.itprojectplace.com/). To taka platforma zleceń IT dla freelancerów właśnie. Znasz może?

Grafika internetowa

W dzisiejszych czasach obsługa pakietu Office to podstawowa umiejątność każdego pracownika biurowego. Dużo bardziej skomplikowaną kwestią jest stworzenie strony internetowej, którą niewątpiliwie każda poważna firma powinna posiadać.  W celu stworzenia takiej strony polecam platformę IT PROJECT PLACE http://www.itprojectplace.com/ , która zajmuje się profesjonalnie tworzeniem strony internetowym oraz modernizowaniem jej zawartości i wyglądu. Pozdrawiam.